ONLİNE DİYET SİSTEMİM

ONLİNE DİYET programı merkezime gelmeye zamanı olmayanlar için ideal bir program. Siz diyete başlamaya karar verdiğinizde Sizlere bir bilgi formu gönderiyorum.Bu bilgi formunda yüz yüze diyet programında da sorduğum sorular mevcut, kişisel bilgileriniz,ağırlığınız,boyunuz, varsa kan bulgularınız yer alıyor.
Size ve bana uyan bir gün ve saatte telefonla bir görüşme ile sizden yaşam tarzınız,sevdiğiniz yiyecekler,beslenme düzeniniz hakkında bilgi alıyorum ve bu bilgileri alırken diyetinizi yazıyorum.
Yazdığım diyet listenizi mail veya Whatsapp yoluyla size ulaştırıyorum.
Her hafta aynı gün diyet listenizi yeniliyorum.
Detoks suları tarifleride diyet listenizde oluyor
Gün içinde bana whatsapptan sürekli iletişim halinde oluyoruz. 
Her hafta aynı gün sabah aç karnına tartıya çıkıp bana fotoğraf atmanızı istiyorum.  Tartı sonucuna göre o hafta için listenizi hazırlayıp gönderiyorum. 4 haftalık bir program. 

 

MİX PROGRAM

Kontrol tartısını aldıktan sonra görüntülü veya telefonda tekrar görüşme randevusu oluşturup yüz yüze gelmiş gibi  yeni listeyi her hafta üzerinden beraber konuştuğumuz sistem 4 haftalık 4 seans program.

 

STANDART PROGRAM

Kontrol tartısını aldıktan sonra Whatsapp üzerinden değerlendirip konuştuğumuz ve listeyi benim gün içinde yenileyip gönderdiğim sistemimde 4 seans 4 program

PROGRAM ÜCRETLERİ İLE İGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN 05535916327 NUMARALI WHATSAPP HATTIMIZDAN YAZABİLİRSİNİZ.